Yapılan çalışmalar neticesinde, Salı günü farklı saatlerde iki ayrı adreste gerçekleşen hırsızlık olaylarında H.İ.Z. (25) A.P. (22) ve İ.E. (24) isimli şahıslar suçüstü yakalanarak gözaltına alınmış olup, Emniyet Müdürlüğümüzde tamamlanan işlemlerinin ardından bugün adli mercilerce sevk edildi.
Hırsızlık Suçluları Adli Mercilere Sevk Edildi
![Hırsızlık Suçluları Adli Mercilere Sevk Edildi](https://bakishaber.com/images/haberler/2023/02/hirsizlik-suclulari-adli-mercilere-sevk-edildi-1675845932.webp)
Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından, İlimizde meydana gelen faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılabilmesi ve şüphelilerin yakalanması yönünde çalışmalar yapıldı.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.