Bordo beyazlı ekibimiz Elazığspor ligin 21.haftasında deplasmanda Silifke Belediyespor’la karşı karşıya geliyor. TFF 3.lig 2.Guruptaki Bordo-Beyazlı temsilcimiz Elazığspor ligin 21.haftasında Silifke Belediyespor ile karşılaşıyor. Saat 14.00’da Silifke Şehir Stadyumu’nda başlayan zorlu karşılaşmayı İstanbul Bölgesinden C Klasman Hakemi Recep Buğra Çetin yönetiyor.
Elazığspor – Silifke Belediyespor Karşılaşması
![Elazığspor – Silifke Belediyespor Karşılaşması](https://bakishaber.com/images/haberler/2024/02/elazigspor-silifke-belediyespor-karsilasmasi-1708859801.webp)
Elazığspor – Silifke Belediyespor Karşılaşması
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.