Belediye Başkan Adayı Evliyaoğlu: Elazığ'a Hizmete Hazırız!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediye Başkan Adayı Evliyaoğlu: Elazığ'a Hizmete Hazırız!
Abone ol
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Haydar Evliyaoğlu, Fethi Sekin Hastanesi çevresindeki esnafları ziyaret etti. Evliyaoğlu, "Elazığ'ımıza hizmet etmek için heyecanla sahada çalışıyoruz, durmadan ve yorulmadan tüm enerjimizle" dedi.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Haydar Evliyaoğlu, seçim gezilerini sürdürüyor. Belediye Başkan Aday Adayı Evliyaoğlu, seçim gezilerine Fethi Sekin Şehir Hastanesi civarında hizmet veren esnaflarla devam etti. Esnafların sorun, talep ve önerilerini dinleyen Evliyaoğlu, göreve geldikleri takdirde hayata geçirecekleri hizmetler ve yönetim anlayışını paylaştı.

Ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Evliyaoğlu, "Sevdalısı olduğumuz Elazığ'ımıza hizmet etmek için heyecanla durmadan, yorulmadan tüm enerjimizle sahadayız, çalışıyoruz. Aziz şehrimizi hizmet, yatırım ve vizyon projelerimizle Elazığ Yüzyılına hazırlayacağız.  Hemşehrilerimizden aldığımız güç ve güvenle durmadan, yorulmadan toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak, milletimizin hizmetkârı olarak Elazığ’ımızı yarınlara taşıyacağız.

Önümüzdeki 5 yıllık süreçte hayata geçireceğimiz projelerimizin yanı sıra şehrimizi sahip olduğu tarihi, doğal ve turistik değerleriyle de güçlendireceğiz. Yüce Rabbim nasip ederse tüm gücümüzle insan ve yatırım odaklı aynı zamanda ortak akıl yönetimiyle şehrimizin geleceğine hizmet edeceğiz. Bize teslim edilecek emanetin sorumluluğun bilinciyle inançla, azimle ve şehrimize duyduğumuz sevdayla tüm imkanlarımızı etkin ve verimli kullanarak, ilimizin yarınlarına değer katma yolunda güçlü adımlar atacağız.

Hemşerilerimize sunacağımız hizmet kalitesini arttırarak, şehrimizin yaşam kalitesini yükselteceğiz. Şeffaflık ve katılımcılık ilkeleriyle imardan ulaşıma, çevreden kültür, sanat ve spora, sosyal belediyecilikten turizme kadar geniş bir yelpazede yapacağımız hizmetlerle Elazığ’ımızda vizyon projelerimiz hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AK Parti yönetiminde yer alan Seyfettin Bahçeci , Kovancılar’dan Aday AdayıÖnceki Haber

AK Parti yönetiminde yer alan Seyfettin...

Mustafa Demiroğlu, AK Parti’den   Kovancılar Aday AdayıSonraki Haber

Mustafa Demiroğlu, AK Parti’den   Kovanc...

Yorum Yazın