PARTİMİZİN EMİR KOMUTA ZİNCİRİNİN DIŞINA ÇIKMAYACAĞIZ

Okunma: 65
GÜNCEL 18 Haziran 2021 15:36
Videoyu Aç PARTİMİZİN EMİR KOMUTA ZİNCİRİNİN DIŞINA ÇIKMAYACAĞIZ
A
a

PARTİMİZİN EMİR KOMUTA ZİNCİRİNİN DIŞINA ÇIKMAYACAĞIZ

,
Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ün ''
İnşallah, önümüzdeki kongrede alacağımız kararlarla, Saadet Partimiz, kuruluşundaki değerleri savunur hâle gelir'' şeklindeki açıklamasından sonra Saadet Partisi'nde yeni bir döneme mi giriliyor soruları gündeme geldi.Konuya ilişkin olarak Saadet partisi Elazığ İl Başkanı yapmış olduğu açıklamada 
''Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu gibi yol gösterici, deneyimli ve öngörülü bir liderimiz var ve en güzel cevabı bu konuda geçtiğimiz gün verdi. Bu açıklamaların Partimiz için bir bağlayıcılığının olmadığını açıkça belirtti.” dedi

 Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bugünkü olayları iyi anlayabilmek için son yıllarda gelişen olayları iyi okumak gerekiyor. AKP 18 yıldan beri milletine hizmet etmek yerine, kendilerine ve yandaşlarına çıkar sağlıyor bu bir sır değil. Bunların çoğunun ağır suçlar niteliğinde olduğunu görüyoruz. Adalet sistemi hiç olmadığı kadar baskı altında olduğu için işlenen bu suçların cezasını çok istesede maalesef veremiyor. Bu yüzden milletimiz, bu suçların cezasını AKP’ye sandıkta vermeye hazırlanıyor. Dolayısıyla AKP’de büyük bir panik başladı. Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde “Başkanım biz bunların böyle olduğunu bilmiyorduk” diyorlar. Nasıl demesinler ki? Adalet baskı altında, kendileri yokluk çekerken devletin kaynakları çalınıyor, israf ediliyor, ülke dış borç batağına girmiş, Türk Lirasının değeri kalmadı ve Milleti işsizlik, geçim derdine mübtela ettiler. Diğer taraftan Saadet Partimize baktığınız zaman bu 18 yıllık süre zarfında doğal bir arınma sürecinden geçti, sadece Allah rızası için milletine hizmet eden aklı selim insanların bulunduğu bir parti olarak mücadelesine kararlılıkla devam etti.  Bunu yaparken temel esaslarımıza bağlı kalarak, teknolojik imkanlarla insanlara ulaşma gayesiyle yeni stratejiler geliştirdi ve ilave olarak kadrosuna geçmişten yetiştirdiği eğitimli gençleri dahil ederek dinamik çalışkan ve üretken bir yapıya büründü.  AKP’nin ayrıştırıcı ve gerçek olmayan sözleri bile Saadet Partimizin büyümesini durduramadı. İşte bu yüzden AKP, bu güce karşı koyamadığı için onu yanına çekmek istiyor, başaramadığı takdirde zarar vermek istiyor. Bunu yaparken her türlü yönteme başvuruyor. Kabul etmek gerekir ki karşımızda bölme ve ayrılıkçı söylemler konusunda uzman bir AKP lideri ve kadrosu var.  AKP’nin temelleri zaten ayrılıkçılık üzerine atılmıştır bunu unutmamak gerekir. Aynı kadro, son zamanlarda yapılan bir takım açıklamalar üzerinden yeni bir ayrılığı körükleyebilir miyiz tabiri caizse bir yangın çıkarabilir miyiz diye elini ovuşturuyor. Hamdolsun Saadet Partimizin başında  Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu gibi yol gösterici, deneyimli ve öngörülü bir liderimiz var ve en güzel cevabı bu konuda geçtiğimiz gün verdi. Bu açıklamaların Partimiz için bir bağlayıcılığının olmadığını açıkça belirtti. Bu sözler üzerine söyleyecek çok birşey kalmıyor. Gayet açık bir ifade. Biz şartlar ne olursa olsun milletimize hakettiği adil düzeni getirmek için teşkilatlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken de Sayın Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun başkanlığında idare edilen Partimizin emir komuta zincirinin dışına asla çıkmayacağız. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”dedi

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sİzce Dolar daha fazla yükselir mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat