Elazığ
23 Mayıs, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  32.20
 • EURO
  35.02
 • ALTIN
  2451.2
 • BIST
  10921.7
 • BTC
  69674.64$

Saadet Partisi Grup Başkan Vekili Kaya, Elazığ’da STK’larla Buluştu


Saadet Partisi Grup Başkan Vekili Kaya, Elazığ’da STK’larla Buluştu

Türkiye Buluşmaları kapsamında, Elâzığ’a gelen Saadet Partisi Grup Başkan Vekili Bülent Kaya, basın mensupları ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi.

Saadet Partisi tarafından düzenlenen Türkiye Buluşmaları kapsamında Elazığ’a gelen Saadet Partisi Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya, Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın Mensupları ile bir araya geldi.

 

 

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın; Gerçekleştirdikleri programda Elazığ’ın sorunlarına ilişkin tespitlerde bulunacaklarını ve bu sorunların Mecliste Saadet Partisi Grubunda gündeme getirileceğini ifade etti.

Akın; Yerel seçimi kazanmaları halinde STK’lar ve Oda Başkanları ile dirsek temasında olacaklarını ifade ederek: “ilimizin sorunlarına ilişkin tespitler yapmamıza yardımcı olmanız benim için çok büyük bir önem arz ediyor. Önümüzde bir yerel seçim var. Eğer yerel seçimleri kazanırsak tüm STK’lar ile tüm oda başkanlarıyla uyum içerisinde, dirsek teması içerisinde, istişare içerisinde hareket edeceğiz bizim çalışma arkadaşlarımız olacak.” Dedi.

 

 

Saadet Partisi Grup Başkan Vekili Bülent Kaya; Elazığ’ın sorunlarını STK’lardan ve İş Dünyasından dinleyerek, buna göre politikalar üretmeye çalışacaklarını ifade ederek: “Elazığ’ın özelinde sorunlar var onları da hem başkanımızdan not alıyoruz Ankara’da gündeme getirebilmek için yani Elazığ’ın sorunlarını biz ancak bir muhalefet görevi olarak bir kamuoyu oluşturup sorunlarının sözcüsü olabiliriz. Başkanımız sürekli bizi Elazığ ile ilgili bilgilendiriyor. Elazığ’ın sorunları ve çözüm yollarıyla ilgili sizleri dinlemekten büyük bir keyif alacağımı ifade etmek isterim.” Dedi.

Saadet Partisi olarak ittifaklar sistemine karşı olduklarını da söyleyen Grup Başkan Vekili Bülent Kaya: “biz bu ittifaklar sisteminin partilere zarar verdiğini, partileri kendi politikalarıyla seçmenin karşısına çıkmaktan mahrum ettiğini düşündüğümüz için karşıyız. Bunu söyleyince neden ittifak içerisinde olduğumuz soruluyor şundan dolayı; bu karşı olduğumuz sistemi ortadan kaldırmak için birlikte hareket eden kişilerle mücadele edip bu sistemi değiştirmenin yolu bundan kurtulmaya inanan siyasi görüşlerin bir araya gelerek mücadele etmesinden geliyor.” ifadelerini kullandı.

 

 

ETSO Başkanı İdris Alan; Deprem yaşayan 11 ilin sorunlarının aktarılması adına Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile görüşülmesi için bakanlar ile temasa geçilmesini talep etti.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!