LÖSEV Elazığ İl Temsilcisi Ayşe Kavak’ın Annesi Hediye Kavak hayatını kaybetti.
LÖSEV Elazığ İl temsilcisi Ayşe Kavak’ın annesi Hediye Kavak 72 yaşında hayatını kaybetti. Merhume Kavak için Kubbeli Cami’de öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı.
Kılınan cenaze namazının ardından Merhume Hediye Kavak asri mezarlığında defnedildi. Aile yakınları taziyeleri Kubbeli Cami Taziye Evinde kabul ediyor.
LÖSEV Elazığ İl Temsilcisi Ayşe Kavak’ın Annesi Hediye Kavak hayatını kaybetti.
LÖSEV Elazığ İl temsilcisi Ayşe Kavak’ın annesi Hediye Kavak 72 yaşında hayatını kaybetti. Merhume Kavak için Kubbeli Cami’de öğle namazını müteakip cenaze namazı kılındı.
Kılınan cenaze namazının ardından Merhume Hediye Kavak asri mezarlığında defnedildi. Aile yakınları taziyeleri Kubbeli Cami Taziye Evinde kabul ediyor.
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.