Elazığ
23 Mayıs, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  32.21
 • EURO
  35.03
 • ALTIN
  2451.3
 • BIST
  10930.73
 • BTC
  69909.470$

Hastanedeki Etkinlikte Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Hastanedeki Etkinlikte Çocuklar Doyasıya Eğlendi
Hastanedeki Etkinlikte Çocuklar Doyasıya Eğlendi

Medikal Hospital 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Elazığ genelinde ilk ve ortaokul öğrencilerini kapsayan Resim ve Şiir yarışması gerçekleştirdi. düzenlenen program da dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Çocuklar resim ve şiir dallarında yeteneklerini sergiledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104. Yıldönümüne ulaşmanın heyecanıyla, kavuşmuş olduğumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklar doyasıya eğlendi.

Medikal Hospital, Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elazığ Belediyesi iş birliği ile gerçekleşen programa Elazığ Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Harun Gündüz, Doğu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ali Şekerlisoy ve eşi  Sabrina Şekerlisoy, Okul Müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Harun Gündüz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik etti.

Doğu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ali Şekerlisoy önemli ve güzel bir projeye imza attıklarını belirterek geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Doktor Şekerlisoy, “23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü olarak bu Cumhuriyet’in, Devlet’in teminatı olan siz gençlere emanet etmenin 23 Nisan Çocuk Bayramı olarak ilan edildi. Adı bayram ama sizin de bu Emperyalist Devletlere karşı hazırlıklı olmanız lazım ki bu bayramı hak edesiniz. Biz sizin yaşınızda hiçtik. Bakın neler oldu, Ülkeye şehrimize yön verir hale geldik. Sizlerde inşallah Dünya’ya yön verecek hale geleceksiniz” dedi.

Program yarışmada dereceye giren öğrencilerin hediyelerinin verilmesi ile devam etti.

İlk olarak Şiir yarışması birincisi Şehit Süleyman Budak Ortaokulu 6/B sınıfı öğrencilerinden Elif Nur Sezer’e ve Resim dalında birincilik ödülünü kazanan öğrencimiz Yunus Emre İlkokulu 2/B sınıfı öğrencilerinden Gamze Ezgi Özdemir’e hediyelerini Sabrina Şekerlisoy,  Yarışmada ikinci olarak derece yapan Arıcak Karakaş Hüseyin Zati Yıldırım Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencilerinden Zeynep Yazar ve  Ali Kuşçu Bilim ve Sanat Merkezi 3. Sınıf öğrencilerinden Hatice Yağmur Okan’a hediyelerini Op. Dr. Ali Şekerlisoy, Yarışmada 3. Olarak dereceye girmeye hak Limak Ortaokulu 5/a sınıfı öğrencilerinden Yusuf Yetimoğlu ve Ali Kuşçu Bilim ve Sanat Merkezi 3. Sınıf öğrencilerinden Elif Esma Akay’a hediyeleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Harun Gündüz taktim etti.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!