Elazığ’da Ocak ayında Emniyet ve Jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonlarda 755 şahıs yakalandı.
Elazığ Valiliği 2024 yılı Ocak ayında gerçekleştirilen operasyonlarla ilgili verileri paylaştı.
Paylaşılan verilere göre Elazığ’da Emniyet ve jandarma ekiplerince yapılan asayiş olayları, uyuşturucuyla mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele kapsamında düzenlenen operasyonlarda 755 şahıs yakalandı.
Elazığ Valiliği’nden yapılan açıklamada çalışmaların aralıksız sürdürüleceği belirtilerek; “İlimizde vatandaşlarımızın huzur, can ve mal güvenliğini sağlamak ve korumak amacıyla çalışmalarımız bundan sonra da aralıksız devam edecektir” denildi.
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.