Elazığ Kültür Vakfı Derneği Başkanı Mehmet Çağlar, Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı başkanlığına seçildi. Gerçekleşen genel kurulda Elazığ Kültür Vakfı Derneği Başkanı Mehmet Çağlar yeniden başkanlığa seçildi. Genel Kurulda Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan Vedat Kent’in yerine Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yurten getirildi. Öner Kabasakal ise Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.
Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanlığı’na Yeniden Çağlar Seçildi
![Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanlığı’na Yeniden Çağlar Seçildi](https://bakishaber.com/images/haberler/2023/03/elazig-kultur-ve-tanitma-vakfi-baskanligina-yeniden-caglar-secildi-1679756422.webp)
Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanlığı’na Yeniden Çağlar Seçildi
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.