Yeniden Refah Partisi’nden LGBT’ye Tepki

Okunma: 81
GÜNCEL 27 Haziran 2022 13:25
Videoyu Aç Yeniden Refah Partisi’nden LGBT’ye Tepki
A
a

Yeniden Refah Partisi’nden LGBT’ye Tepki

Yeniden Refah Partisi Elazığ Gençlik Kolları, “LGBT Ahlaksızlığına Geçit Vermeyeceğiz” sloganıyla öğretmenevi önünde toplandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından, Elazığ’ın da aralarında bulunduğu 81 ilde eş zamanlı LGBT sapkınlığına karşı basın açıklaması yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Gençlik Kolları da, “LGBT Ahlaksızlığına Geçit Vermeyeceğiz” sloganıyla Öğretmenevi önünde toplandı.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Akın Karakaya, Türkiye’yi savaşla işgal edemeyen güçlerin, bir takım oyunlarla bölücülüğe devam ettiğini dile getirdi.

KARAKAYA: “ONURSUZLUĞUN VE AHLAKSIZLIĞIN KARŞISINDAYIZ”

Karakaya, LGBT sapkınlığının da bunlardan biri olduğunu ifade etti. Karakaya, “Özellikle son birkaç yılda belirli şer odaklarının düğmeye basmasıyla hükümetler ve uluslararası organizasyonlardan aldıkları desteklerle LGBT ve türevleri zinayı koruyan kanunlar ver nizamlar cinsiyet eşitliği çalışmaları kaldırılan İstanbul Sözleşmesi ve hala yürürlükte olan ilgili kanun maddeleri ile bu değerlerin tahribatı ve yok edilme çabası ile karşı karşıyayız. Cinsiyet eşitliği onur ve özgürlük gibi süslü kavramlarla servis edilen bir takım kişiler ve kurumlar tarafından desteklenen bu onursuzluğun ve ahlaksızlığın karşısındayız. Bu izansızlık, edepsizlik olsa olsa geri kalmışlığın ve karanlığın bir tezahürü olmuş olabilir” dedi.

KARAKAYA: “LGBT SORUNU EKONOMİDEN DAHA ÇOK MÜHİM BİR SORUNDUR”

Akın Karakaya, Türkiye’de devletin LGBT’ye karşı gerekli tedbirleri alması gerektiğini kaydetti. Akkaya, “Son günlerde sosyal mecralarda yaygınlaşan, normalleştirmeye çalışılan bir LGBT sorunuyla karşı karşıyayız. Bu sorun ekonomiden daha çok mühim bir sorundur. Toplumları ayakta tutan en önemli unsur sağlam bir aile yapısıdır. Nesli korumak aileyi korumakla ancak mümkündür. Biz toplumun çekirdeği olan aileyi koruyamazsak ülkemizin ayakta kalması mümkün değildir” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sİzce Dolar daha fazla yükselir mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat