O HEYKELİ SENİN NERENE DİKECEĞİMİZİ BİLİYORUZ

Okunma: 123
GÜNCEL 6 Mart 2019 13:05
Videoyu Aç O HEYKELİ SENİN NERENE DİKECEĞİMİZİ BİLİYORUZ
A
a

O HEYKELİ SENİN NERENE DİKECEĞİMİZİ BİLİYORUZ

Ağar, Hdp'li Vekile HDP'li vekilin Biz Kürdistan'da seçimi alacağız, Apo'nun da heykelini dikeceğiz sözlerine sert çıkan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Sen kimin heykelini nereye dikiyorsun. Biz o heykeli alırız dikeceğimizi yeri hepinizden iyi biliriz. O heykeli senin nerene dikeceğimizi biliyoruz dedi.
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ'ın Ağın, Keban ve Baskil ilçelerini ziyaret ederek seçim çalışmalarına katıldı. Ziyaretlerde Türkiye'nin güçlü bir ülke olduğunu belirten milletvekili Ağar, bundan rahatsızlık duyanların her seçimi farklı bir sahaya çekip ülkeyi yaralamak ve güçsüz duruma düşürmek istediğine değindi.
3 önemli lider gördüm biri Erdoğan'dır
AK Parti Elazığ Milletvekili Ağar, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden beri bana göre üç tane önemli lider gördüm. Bunlardan bir tanesi Gazi Mustafa Kemal. Bir tanesi Turgut Özal, bir diğeri de Allah uzun ömürler versin şu anki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Gelinen noktada Recep Tayyip Erdoğan'ın ismi gerçekten her şeyin önünde gidiyor ve ona karşı bir cephe oluşmuş durumda. Bunun nedeni de şudur. Neden Türkiye şu an yurt dışından finansal olsun, darbeler olsun, saldırılara karşı geliyor. Çünkü Türkiye eskisinden çok çok güçlü bir Türkiye. Türkiye bölgesinde kendi başına bağımsız operasyonlar yapabilen, hain örgütleri inlerinde vurabilen, bunları sonuna kadar kovalayabilen ve ülkesinde, bölgesinde onun rızası olmadan en ufak parmak oynatılamayan konuma gelmiştir. Türkiye güçlü bir ülke olmuştur. Bu sebepten dolayı her seçimi farklı bir sahaya çekip bizi yaralamak isteyen, bizi güçsüz düşürmek isteyen bu karşı taraftaki münafıklara lütfen yol vermeyelim. Ülkemiz bu kadar güçlü bir hale gelmişken bundan dışarıdaki münafıklar rahatsızken, neden bizim içimizdeki insanlar bundan rahatsız oluyor, bunu anlayamıyorum. Siz kimin hizmetindesiniz, neyin hizmetinizdesiniz ifadelerini kullandı.
O heykeli senin nerene dikeceğimizi biliyoruz
HDP'ye sert bir şekilde tepki gösteren Milletvekili Ağar, HDP'li grup başkan vekili geçen hafta Biz Kürdistan'da seçimi alacağız, Apo'nun da heykelini dikeceğiz' dedi. Bre aymaz, bre adi insan. Sen kimin heykelini nereye dikiyorsun. Biz o heykeli alırız dikeceğimizi yeri hepinizden iyi biliriz. O heykeli senin nerene dikeceğimizi biliyoruz. Bunlar arasında bir kadın vekil daha vardı. Sırtını PKK'ya, YPG'ye yaslıyordu. Adalet harekete geçti. Şimdi attılar cezaevine. Dört tane duvar var. Yaslasın bakalım sırtını nereye yaslıyorsa şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
Reklam