BECERİKSİZ SİYASETİN SONU HÜSRAN OLUR

Okunma: 170
GÜNCEL 19 Haziran 2022 15:49
Videoyu Aç BECERİKSİZ SİYASETİN SONU HÜSRAN OLUR
A
a

BECERİKSİZ SİYASETİN SONU HÜSRAN OLUR

Aralık 2021 tarihinden göreve gelen İyi parti il başkanı Servet Gürgözeler ve ekibi Elâzığ aktif siyasetinde geri planda kalarak iyi partinin Elâzığ’da oy oranına hiçbir katkı sağlamadıkları gibi parti çalışmalarında da pasif kaldıkları dikkat çekiyor. Özellikle Elâzığ’da ki vatandaşlar Ak partinin alternatifi olarak gördükleri İyi Partinin bu gidişatından hiç memnun olmadıklarını dile getiriyorlar.
İYİ PARTİNİN VASIFSIZ ELAZIĞ TEŞKİLATI
İl Başkanı Servet Gürgözeler Göreve geldiği günden beri Elazığ il teşkilatında üye sayısı bakımından belli başlı bir değişiklik olmaması ve saha çalışmalarının da aktif yürütmemesi bakımından partisine hiçbir katkı sağlamadığı Elazığ’ın hiçbir mercisin de ve mecrasında aktif rol oynayamaması iyi partinin Elazığ oy oranını negatif yönde etkilediği gözler önündedir.
SEÇİMLERDEN ÖNCE SON ÇIKIŞ
Genel Başkan Meral Akşener'in seçimlerden önce Elazığ il yönetim inine acil müdahale etmelidir. Daha aktif, genç, dinamik kendi çıkarları doğrultusunda değil partisinin çıkarları doğrultusunda hareket eden kendinden emin bir yönetim oluşturmalıdır. Elâzığ da seçim hezimetine uğramaması için acil olarak il teşkilatının köklü değişime ihtiyacı vardır.
SÖZ VATANDAŞTA…
Sokağa çıkarak Elazığ iyi parti teşkilatını Elâzığ halkına sorduk işte halkın iyi parti Elâzığ teşkilatına bakış acısı…
Orhun Ergin “  Elazığ halkı olarak 20 yıldır iktidara milletvekili vermiş ve sonuç olarak Elâzığ sahipsiz olarak nitelendiriliyor. Muhalefet partileri bu sahipsizliğe sahip çıkma özverisini gösteremiyor. İyi parti teşkilatı bu konuda çok pasif kalıyor.”
Vuslat Sena “ iyi parti Elâzığ teşkilatını tanımıyoruz kendini anlatamayan iyi partiye yakışmayan bir teşkilat daha aktif daha genç bir il başkanı iyi parti Elâzığ’da oy oranını yükselteceğini düşünüyorum.”
Murat karakış “ iyi partinin bu kadrosu ile Elâzığ’da oy oranın yükseleceğini düşünmüyorum. Çünkü kendini anlatabilen partisine sahip çıkan bir teşkilat değil.”
Akın Fırat “  iyi partinin sloganı iyiler kazanacak ama şu durumda iyiler Elâzığ zor kazanır.”
 
1000
icon
faruk kirmizigul 21 Haziran 2022 13:23

Gasteni yazdiklari cok dogrudur iyi partili olarak turkiyede ii parti puan toplarken elazigda geriye gidiyor bu giisle eski oyumuzu bile alamayiz bir an once bu yoneim deismesi gerkmektedir saygilar

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sİzce Dolar daha fazla yükselir mi?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR

1 Çay Kaşığı Dilinizde Bekletirseniz...

1 çay kaşığı balı dilinizde bekletirseniz...

Sıcacık içeceğinizden veya çorbanızdan bir yudum almak için sabırsızlanıyorsunuz ancak ilk yudumda diliniz öyle bir yanıyor ki geri kalanının keyfini çıkaramıyorsunuz.

Üstelik dilinizin iyileşmesi uzayınca yediklerinizden hiçbir tat alamayacaksınız. Peki dil yanması nasıl çabuk iyileştirilir?

Ağzınızdan nefes alın
 
Sıcak bir şey yedikten sonra hemen tükürün, dilinizi dışarı çıkarıp ağzınızdan nefes alıp vermeye başlayın. Ağzınızdan nefes aldığınızda soğuk hava içeri girerek yanmayı azaltır.

Soğuk bir şey yiyin/için
 
Hızlı bir şekilde soğuk bir şey yiyip içmek dilinizin sıcaklık derecesini düşürecek, inflamasyonu azaltacak ve doku hasarını önleyecektir. Buz ya da bozlu dondurma emebilirsiniz. Soğuk bir içecekten küçük yudumlar alın.

Ağzınızda ılık su çalkalayın
 
2013'te yapılan bir araştırmaya göre, yanıklardan sonra oluşan hasarı azaltmak için ılık su kullanılabilir. Ilık su, mikrosirkülasyonu arttırarak dokuların ölmesini engelliyor. Ilık suya biraz da tuz atarsanız enfeksiyonu önleyecektir. 1/2 çay kaşığı tuzu bir bardak ılık suyla karıştırıp ağzınızda 30 saniye çalkaladıktan sonra tükürün. Diliniz iyileşene kadar günde birkaç kez uygulayabilirsiniz.

Bal
 
Bal, antibakteriyel özelliğiyle bakterinin hasar gören ciltte enfeksiyon oluşturmasını engelliyor; şişliği ve acıyı azaltıyor, iyileşmeyi hızlandırıyor. 1 çay kaşığı balı dilinize yayın, dilinizin üzerinde mümkün olabildiğince bekletin. Gün 2-3 kez tekrarlayın. Bal 1 yaşının altındaki çocuklara verilmemelidir!

Şeker
 
Şeker yanma hissini yatıştırır. Tat alma duyusunu geliştirir. 1 çay kaşığı şekeri dilinize koyup dilinizi damağınıza yaslayıp şeker eriyene kadar bekleyin. Kan şekeriniz yüksekse tavsiye edilmez!

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat